Muzyka zespołu to metal z elementami muzyki progresywnej i rockowej, metal bardzo szybki i energetyczny, pełen wpadających w ucho, ostrych riffów, pulsujący rytmem i zaskakujący kobiecym wokalem. Zespół dokłada starań, aby każdy z utworów był inny i niepodobny do istniejących już piosenek, zwracając uwagę na różnorodność kompozycyjną, nietuzinkowe rozwiązania rytmiczne i spójność utworów. W skład zespołu wchodzą doświadczeni i utalentowani muzycy.

 

ADKA NIKSIŃSKA


Wokalistka, sceniczna bomba łącząca w sobie kobiecą siłę i oryginalny głos. Idealnie odnajduje się w muzyce Plethory i swym wokalem dopełnia kompozycje. W zespole zajmuje się mediami społecznościowymi, sprawami organizacyjnymi oraz pisaniem tekstów.

KRYSTIAN PRZYBYLSKI


Gitarzysta i kompozytor, współzałożyciel Plethory. Endorser firmy lutniczej „Odi” oraz firmy produkującej paski do gitar „Mike Belt”. W zespole zajmuje się komponowaniem utworów oraz relacjami interpersonalnymi.

DAMIAN MIKULSKI


Gitarzysta. Pełni funkcję prawnika zespołu i współaranżuje utwory.

SEBASTIAN SZARAPOW


Basista, student inżynierii dźwięku. W zespole zajmuje się rozwiązywaniem problemów technicznych oraz dba o niezawodne funkcjonowanie sprzętu.

PRZEMEK REGAJŁO


Perkusista, młoda krew Plethory. Od małego pasjonat gry na perkusji i muzyki metalowej.