Photos from Plethora's post

Plethora

2 weeks 16 hours ago

Cześć!!

Oficjalnie chcielibyśmy Was zaprosić na pierwszy koncert po przerwie już w nowym składzie!!! 💣💣💣

30 marca zagramy w naszej rodzinnej Świdnica w Klubie Bolko, czyli Świdnicki Ośrodek Kultury!!!

Tym razem będzie to kolejna, całkiem nowa odsłona festiwalu Truskawka, czyli wiadomo, że na scenie będzie gorąco! 🔥🔥💥🔥🔥

Oznaczajcie się na wydarzeniu, że weźmiecie udział 🔜 https://www.facebook.com/events/394773941093762/

I przy okazji łapcie kilka zdjęć zrobionych na nagraniach na setkę na specjalną Truskawkową składankę!

Widzimy się 30 marca! Do zobaczenia!🤘

Plethora

1 month 1 week ago

Halo!!! Już za kilka minut będziemy w eliminacjach do Zimowa Giełda Piosenki 2019 w Radiu Sygnały!!!💣💣💣
Słuchajcie audycji ( http://www.radiosygnaly.pl/ ), ponieważ już na samym początku zostaną podane zasady głosowania!!!

Dziękujemy za Wasze wsparcie i do usłyszenia!🔥

Plethora

1 month 2 weeks ago

Witajcie w 2019 roku!!!

Jeszcze nie mieliśmy okazji przywitać się z Wami w Nowym Roku! 🙂 Ale przyznamy szczerze, że po części trochę odpoczywaliśmy, a z drugiej strony po cichu pracujemy nad kolejnymi nowościami.

Dzisiaj natomiast chcielibyśmy podzielić się z Wami dobrą nowiną... Już w najbliższy poniedziałek 4 lutego od godziny 21 do 23 będziecie mogli posłuchać naszych numerów na antenie Radia Sygnały, ponieważ bierzemy udział w eliminacjach do Zimowa Giełda Piosenki 2019!!!💣💣💣

I tutaj MAMY PROŚBĘ DO WAS! Podczas tej audycji będziecie mogli głosować na nas telefonicznie i mailowo, a dzięki Waszym głosom mamy szansę dostać się do FINAŁU!!🔥🔥🔥

Dlatego słuchajcie w poniedziałek Radia Sygnały! Zasady głosowania zostaną podane na samym początku trwania audycji. Bądźcie z nami i głosujcie na Plethorę!!!

Do usłyszenia!!!🤘

Plethora

2 months 3 weeks ago

Drodzy FANI!! Kończy się rok 2018 i przyszedł czas na małe podsumowanie i podzielenie się z Wami pewnymi po części smutnymi informacjami.

Z naszego zespołu odchodzi perkusista Mateusz Gawron! Decyzja została podjęta przez Mateusza, rozchodzimy się w zgodzie i szczęśliwych okolicznościach. Znaleźliśmy się na muzycznym rozdrożu i Mateusz podjął inny kierunek ;). Nie martwcie się jednak, ponieważ już znaleźliśmy godne zastępstwo. Już wkrótce przedstawimy Wam młodą i świeżą krew jaka zasili szeregi Plethory!!!🔥🔥🔥

Natomiast Tobie Mateusz z całego serca dziękujemy za bycie jednym z założycieli, dziękujemy za ogrom pracy jaki włożyłeś w zespół, kompozycje, debiutancką płytę, w to, żeby zespół wyglądał tak jak teraz. Dziękujemy za przyjaźń, trafne uwagi i ciągłe pchanie nas w stronę rozwoju i przekraczania własnych barier. Dzięki Tobie każdego dnia stawaliśmy się lepsi! Wiemy, że Twoje odejście nie kończy naszej przyjaźni i życzymy Ci wielu sukcesów na Twojej własnej drodze muzycznej! Dzięki MATE!!!

Przy okazji podsumowań chcieliśmy podziękować również WAM, czyli wszystkim FANOM, ponieważ na naszym fanpage'u stuknęło równe 1000 polubień!! Dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie tutaj w social mediach, jak i na żywo na wszystkich koncertach jakie zagraliśmy w 2018 roku!!! DZIĘKUJEMY BARDZO!!! ❤️

I do zobaczenia w 2019 roku! Obiecujemy wrócimy do Was z jeszcze większą siłą i mocą! Do zobaczenia!🤘

Plethora

3 months 5 days ago

WROCŁAW!!! Nie mieliśmy chwili, żeby podziękować Wam za sobotni koncert Female Metal Voices Festival vol 3 - Wrocław!! DZIĘKUJEMY BARDZO!!!❤️❤️❤️
Dziękujemy zespołom Issel, Zespół Eier, AHEAD oraz Łysa Góra!

Tym występem zakończyliśmy sezon koncertowy 2018. Wracamy w Nowym Roku i już wkrótce będziemy mieli dla Was totalnie powalające newsy!

Dziękujemy Wszystkim fanom za wsparcie na tegorocznych koncertach! Już nie możemy się doczekać by powrócić do Was w kolejnym roku!

Do usłyszenia!

PS. Zdjęcie z Katowickiego koncertu autorstwa Rafała Kusika.

Plethora

Plethora

3 months 1 week ago

WROCŁAW!!!💥💥💥
Jutro!
Klub Alive!
Female Metal Voices Festival!
Godzina 23:00 widzimy się pod sceną!
Oprócz nas same znakomite kobiety na scenie... Issel, AHEAD, Łysa Góra, Zespół Eier!

https://www.facebook.com/events/1817007831940281/

Czekamy na Was!!!💣💣💣

Photos from Plethora's post

Plethora

3 months 2 weeks ago

DZIĘKI KATOWICE!! Oraz dziękujemy Świdnicki Ośrodek Kultury za zaproszenie na Rock Przeciw AIDS!! Piątek był dla nas mega intensywnym dniem, najpierw z samego rana zagraliśmy dla Świdnickich szkół średnich, później wieczorem zagraliśmy koncert w Katowicach! Dziękujemy za współdzielenie sceny wszystkim kapelom z tego dnia - Nullizmatyk, The Hardest oraz Dead Mind!

Łapcie kilka zdjęć autorstwa Rafała Kusika z tego dnia!

Na sam koniec chcemy Was jeszcze zaprosić na OSTATNI W TYM ROKU koncert, który odbędzie się już w tą sobotę na Wrocławskim Female Metal Voices Festival!! Na scenie same utalentowane kobiece wokale!!

https://www.facebook.com/events/1817007831940281/

Wrocław z kim widzimy się pod sceną???💣💣💣

Photos from Plethora's post

Plethora

3 months 3 weeks ago

ŚWIDNICA DZIĘKUJEMY!!! ❤️❤️ Dziękujemy za piątkowy koncert! Dziękujemy za świetną zabawę i fenomenalną energię! Dziękujemy za miłe słowa! Oraz dziękujemy KAT & Roman Kostrzewski (oficjalny FB) za współdzielenie sceny!

Dzisiaj mamy dla Was kilka zdjęć autorstwa Rafała Kusika!

A my widzimy i słyszymy się z Wami już w piątek. Najpierw z samego rana zagramy w Świdnicy na Rock Przeciw AIDS specjalny koncert dla szkół! A później wieczorem widzimy się w Katowicach na Metal Aberration Tour: Plethora / Dead Mind / Hardest!

Do zobaczenia pod sceną!🔥

Świdnicki Ośrodek Kultury

Plethora

3 months 3 weeks ago

Świdnica to już JUTRO!!! Kupujcie bilety i widzimy się pod sceną o 20!😎

Rozgrzejemy Was przed KAT & Roman Kostrzewski (oficjalny FB)!!!🔥🔥🔥

JUŻ JUTRO - KAT & Roman Kostrzewski + Plethora / Świdnica / Bolko! TYLKO DZIŚ ostatnia szansa na zakup tańszych biletów w cenie 45 zł: http://bilety.sok.com.pl W dniu koncertu na bramce po 55 zł. ZAPRASZAMY!

KAT & Roman Kostrzewski (oficjalny FB) / Plethora