band
Muzyka zespołu to metal z elementami muzyki progresywnej oraz rockowej - metal bardzo szybki i energetyczny, pełen wpadających w ucho ostrych riffów, jak również pulsujący rytmem i zaskakujący kobiecym wokalem. Dewizą zespołu jest to, aby w procesie kompozycyjnym uwzględniać różnorodność, nietuzinkowe rozwiązania melodyczne oraz rytmiczne, mając przy tym na względzie spójność utworów.

Ada Niksińska

aAdka Niksińska - utalentowana wokalistka o niebagatelnym głosie. Obdarzona szeroką, czterooktawową skalą wokalu. Szczerze zakochana w muzyce metalowej. Chodzący wulkan energii. Tworzy melodie wokalu i pisze teksty.

Mateusz Gawron

mMateusz Gawron - perkusista zespołu, założyciel Plethory i multiinstrumentalista. W Plethorze pełni funkcję wewnętrznego kontrolera jakości, aranżera oraz zajmuje się marketingiem zespołu.

Krystian Przybylski

kpKrystian Przybylski - założyciel Plethory, gitarzysta, pianista i kompozytor. W zespole zajmuje się komponowaniem utworów oraz nawiązywaniem współpracy i relacjami interpersonalnymi. 

Damian Mikulski

13912817_1094796977269296_1313840775026130305_nDamian Mikulski - utalentowany gitarzysta, który potrafi połączyć prędkość, technikę oraz precyzję, nie zapominając o muzycznym groove . W zespole zajmuje się komponowaniem utworów oraz ich aranżacją. Dba o prawne aspekty działalności zespołu.

Sebastian Szarapow

Sebastian Szarapow - basista, student inżynierii dźwięku. W zespole zajmuje się rozwiązywaniem problemów technicznych, dba o niezawodne funkcjonowanie sprzętu oraz zagadnienia organizacyjne.